KONST / Oljemålningar / Oljemålning 14409128
nr 1440 9128
Oidentifierad konstnär. Signerad Kalmár, Ärkehertig Joseph Karl av Österrike Ungern (1833-1905). Olja på pannå, 46x30, yttermått inklusive ram: 59x44 cm
Kondition: skadad
Utrop:
1.000 kr
Såld:
2.800 kr
måndag 20 december 2021
kl 18:23:23
700 kr
900 kr
900 kr
900 kr (Budbetjänt)
1.000 kr
2.400 kr
2.200 kr
2.400 kr (Budbetjänt)
2.600 kr